+370 692 22 223Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 45 € | Pristatome prekes į užsienį
Rinkinys automobiliui - Car Care Nr.3

Rinkinys automobiliui - Car Care Nr.3

Dovanų rinkinys automobiliui - Car Care: Super Cleaner ir Wheel Clean AcidPrekės kodas: CARCARERINK3

27,50 €Kiekis
Į krepšelį

Aprašymas

Rinkinį automobiliui sudaro:

1. Universalus automobilio valiklis - Car Care - Super Cleaner, 500 ml

SAVYBĖS. Paruošta naudojimui, universali, itin veiksminga, bioskaidi, malonaus ir gaivaus kvapo valymo priemonė. Saugu naudoti ant visų tipų paviršių.

TAIKYMAS. Tinka valyti visas automobilio vidaus ir išorės detales. Valykite tekstilę, kilimus, odą, plastiką, gumą ir kt. Dėl savo specialios formulės valiklis nuvalo įsisenėjusį purvą ir maisto likučius. Valiklis greitai įsiskverbia į audinį ir „pakelia" nešvarumus į paviršių.

NAUDOJIMAS: Užpurkškite priemonės ant paviršiaus. Esant didelei nešvarumų koncentracijai, rekomenduojama skirti šiek tiek laiko priemonei įsigerti, po to nuvalyti paviršių šluoste ir pašalinti nešvarumus. Esant poreikiui nuplauti švariu vandeniu. Priemonės nuplovimas vandeniu nėra būtinas. 

Talpa: 500 ml

 

2. Rūgštinis ratlankių valiklis - Car Care - Wheel Clean Acid, 500 ml

SAVYBĖS: Wheel Clean Acid yra labai koncentruotas ir efektyvus rūgštinis ratlankių valiklis. Pagrindinė sudedamoji dalis - fosforo rūgštis. Biologiškai skaidi valymo priemonė. Produkto ph 2.

TAIKYMAS: Stiprus rūgštinis valiklis, efektyviai valantis ypač purviną ratlankių metalą. Lengvai pašalina stabdžių kaladėlių atplaišas, asfalto purvą, rūdis ir kitas nuosėdas nuo ratų.

NAUDOJIMO TAISYKLĖS: Priklausomai nuo nešvarumų koncentracijos, skiesti 4%-10% (santykiu 1:25-1:10).  Stipriai purvinus ratus rekomenduojama plauti neskiestu valikliu.  Tinkamas rankiniam valymui arba valymui užpurškiant. Valomą paviršių padengti šepetėliu arba kempine ir palikti keletui minučių. Nuskalauti švariu vandeniu. Mūvėkite apsaugines pirštines.

Talpa: 500 ml

Atsiliepimai

Šiuo metu atsiliepimų apie šią prekę nėra, būkite pirmas!

Rašyti atsiliepimą

Pateikite atsiliepimą šiai prekei

Įvertinti
Ačiū, Jūsų atsiliepimas išsiųstas