+370 692 22 223Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 45 € | Pristatome prekes į užsienį
Rinkinys automobiliui - Car Care Nr.1

Rinkinys automobiliui - Car Care Nr.1

Dovanų rinkinys automobiliui - Car Care: Super Cleaner ir Glass & Mirror CleanerPrekės kodas: CARCARERINK1

19,50 €Kiekis
Į krepšelį

Aprašymas

RInkinį automobiliui sudaro:

1. Universalus automobilio valiklis - Car Care - Super Cleaner, 500 ml

SAVYBĖS. Paruošta naudojimui, universali, itin veiksminga, bioskaidi, malonaus ir gaivaus kvapo valymo priemonė. Saugu naudoti ant visų tipų paviršių.

TAIKYMAS. Tinka valyti visas automobilio vidaus ir išorės detales. Valykite tekstilę, kilimus, odą, plastiką, gumą ir kt. Dėl savo specialios formulės valiklis nuvalo įsisenėjusį purvą ir maisto likučius. Valiklis greitai įsiskverbia į audinį ir „pakelia" nešvarumus į paviršių.

NAUDOJIMAS: Užpurkškite priemonės ant paviršiaus. Esant didelei nešvarumų koncentracijai, rekomenduojama skirti šiek tiek laiko priemonei įsigerti, po to nuvalyti paviršių šluoste ir pašalinti nešvarumus. Esant poreikiui nuplauti švariu vandeniu. Priemonės nuplovimas vandeniu nėra būtinas. 

Talpa: 500 ml

 

2. Automobilio stiklo ir veidrodėlių valiklis - Car Care - Glass & Mirror Cleaner, 500 ml

SAVYBĖS. Lengvai nuvalo pirštų antspaudus ir nuosėdas. Užtikrina tolimesnę valomų paviršių apsaugą. Nepalieka riebių pėdsakų ar nuosėdų ant nuvalytų paviršių. Po valymo paviršius „atbaido" dulkes, apsaugo nuo rasojimo. Produkto pH 10.

TAIKYMAS. Stiprios koncentracijos valiklis lengvam stiklų, langų, veidrodėlių ir kitų blizgių, bei sunkiai valomų paviršių valymui - blizginimui.

NAUDOJIMO TAISYKLĖS. Užpurkškite priemonės ant valomo paviršiaus ir nuvalykite sausa ir švaria mikropluošto šluoste. Nenaudokite ant įkaitusių paviršių.

Talpa: 500 ml

Atsiliepimai

Šiuo metu atsiliepimų apie šią prekę nėra, būkite pirmas!

Rašyti atsiliepimą

Pateikite atsiliepimą šiai prekei

Įvertinti
Ačiū, Jūsų atsiliepimas išsiųstas