8 692 22 223Tilžės g. 38, KlaipėdaŽirmūnų g. 68, VilniusNemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 45 € | Pristatome prekes į užsienį
Pelėsio valymo rinkinys vonios kambariui

Pelėsio valymo rinkinys vonios kambariui

Pelėsio valymo rinkinys vonios kambariuiPrekės kodas: PELRINK

27,00 €Kiekis
Į krepšelį

Aprašymas

Pelėsio valymo rinkinys vonios kambariui

RInkinį sudaro dvi priemonės:

1. Kalkių ir rūdžių valiklis - AMERICOL AMECID 0,5 l (koncentratas)

Idealiai tinka valyti plyteles ir aliuminį ten, kur jo anodinis sluoksnis yra lengvai pažeistas. Saugu naudoti ant plieno, aliuminio, cinkuotų paviršių, plytelių ir chromo.

Tinka:

- Voniai.

- Praustuvui.

- Čiaupams.

- Langų valymui.

- Dušo kabinų valymui.

- Dušo galvutės nukalkinimui.

SAVYBĖS. Amecid yra labai koncentruotas ir efektyvus rūgštinis valiklis, kurio pagrindinė sudedamoji dalis - fosforo rūgštis. Amecid - biologiškai skaidi valymo priemonė. REKOMENDUOJAMA. Prieš valant paviršius pirmą kartą, priemonę išbandyti mažai matomoje paviršiaus vietoje prieš tai valomą paviršių nuskalavus vandeniu.

ATSARGUMO PRIEMONĖS. Jei valiklį naudojate pirmą kartą, geriausių rezultatų pasieksite vykdydami valomų paviršių gamintojų nurodytas valymo instrukcijas. Dėl galimos Amecid reakcijos su prieš tai naudota priemonę, rekomenduojama pirmiausia pabandyti pavalyti mažai matomą paviršiaus vietą. Amecid valiklio pH yra rūgštinis, todėl jo negalima naudoti ant porėtų paviršių (marmuro, natūralaus akmens), sidabro, aukso, emaliuotų, dažytų ir lakuotų paviršių, elektrinių prietaisų, matinių arba smėliu dekoruotų stiklų. Jei nežinote, kokia tai medžiaga, kreipkitės į jos gamintoją.

2. Pelėsio valiklis - Mould Cleaner

Pelėsio valiklis. Ypatingai stipraus poveikio putojantis valiklis pelėsiui šalinti. A1 (HACCP)* sertifikatą turintis produktas, kurį galima naudoti ir maisto pramonėje. Unikali produkto sudėties formulė leidžia lengvai pašalinti net įsisenėjusius nešvarumus. Nepalieka dryžių. Netinka minkštų metalų, tokių kaip aliuminis, paviršių valymui.

TAIKYMAS. Tinkamas naudoti ant įvairių paviršių: plytelių, lubų, sienų, palangių ir kt.

NAUDOJIMO TAISYKLĖS. Priklausomai nuo nešvarumų koncentracijos ir užterštumo, skiesti 2%-5% (santykiu 1:50-1:20). Valant paviršius reikia naudoti pakankamai skysčio, kad valymo metu būtų užtikrinta pakankama paviršiaus drėgmė. Minimalus apdirbimo laikas - 5 min. Valomą paviršių padenkite priemone ir palikite keletui minučių, po to nuskalaukite švariu vandeniu arba nuvalykite švaria šluoste. Esant poreikiui galima naudoti ir neskiestą priemonę.

ATSARGUMO PRIEMONĖS. Laikyti sandariai uždarytoje originalioje talpoje sausose vėdinamose patalpose. Nelaikyti kartu su degiomis medžiagomis, priemonėmis. Nepažeisti pakuotės. Laikyti ne žemesnėje nei -15°C temperatūroje ir ne aukštesnėje nei +15°C temperatūroje bei atokiai nuo šilumos šaltinių, saulės spindulių. Patekus į akis, kruopščiai išplauti vandeniu, saugoti nuo vaikų.

RInkinio naudojimo instrukcija:

I žingsnis:

Nuvalykite paviršių su priemone AMECID, kad pašalintumėte ant paviršiaus susikaupusias kalkės ir kitas mineralines apnašas.

II žingsnis:

Išpurkškite vietas, kuriose yra pelėsio su priemone MOULD CLEANER. Palikite mažiausiai 5 minutėms, nuvalykite, nusausinkite.

 

SVARBU:

Prieš valant pelėsį, ypač vonios kambaryje, turėkite omenyje, kad jeigu pelėsis yra įsigėręs į silikoną ar net po juo, išvalyti su valymo priemonėmis nepavyks. Tokiu atveju reikia išimti silikoną, išvalyti ir persilikonuoti iš naujo. Jeigu pelėsis nėra įsigėręs giliai į silikoną, o susikaupęs tik ant paviršiaus - išvalyti galima. 

Išbandykite: nuliekite pelėsio pažeistas vietas kuo karštesniu vandeniu ir gausiai apipurkškite jas priemone, palikite priemonę ant paviršiaus 1-2h, prižiūrint, kad priemonė patekusi ant pačios vonios paviršiaus būtų karts nuo karto prasausinama. Po 1-2 valandų nupilkite kuo karštesniu vandeniu ir dar kartą gausiai užpurkškite priemonės. Pašveiskite naudojant aštresnį šepetėlį, panašų į https://www.pro7.lt/svaros-prekes/762-siauras-kietas-sepetys-haug-zalias-22-cm ar bent jau kempinės aštriąja puse.

Atsiliepimai

Šiuo metu atsiliepimų apie šią prekę nėra, būkite pirmas!

Rašyti atsiliepimą

Pateikite atsiliepimą šiai prekei

Įvertinti
Ačiū, Jūsų atsiliepimas išsiųstas