+370 692 22 223Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 45 € | Pristatome prekes į užsienį
Pelėsio valymo rinkinys vonios kambariui
Pelėsio valymo rinkinys vonios kambariui
10 atsiliepimų

Pelėsio valymo rinkinys vonios kambariui

Pelėsio valymo rinkinys vonios kambariuiPrekės kodas: PELRINK

36,20 €Kiekis
Į krepšelį

Aprašymas

Pelėsio valymo rinkinys vonios kambariui

RInkinį sudaro:

I etapas

Nuvalykite paviršius su priemone AMECID, kad pašalintumėte susikaupusias kalkes ir kitas mineralines apnašas, esant poreikiui naudokite šepetėlį arba kempinėlę.

II etapas

Išpurkškite vietas, kuriose yra pelėsio, su priemone MOULD CLEANER. Palikite mažiausiai 5 minutėms, nuvalykite, esant poreikiui naudokite šepetėlį arba kempinėlę, nusausinkite.

SVARBU:

Prieš valant pelėsį, ypač vonios kambaryje, turėkite omenyje, kad jeigu pelėsis yra įsigėręs į silikoną ar net po juo, išvalyti su valymo priemonėmis nepavyks. Tokiu atveju reikia išimti silikoną, išvalyti ir persilikonuoti iš naujo. Jeigu pelėsis nėra įsigėręs giliai į silikoną, o susikaupęs tik ant paviršiaus - išvalyti galima. 

Išbandykite: nuliekite pelėsio pažeistas vietas kuo karštesniu vandeniu ir gausiai apipurkškite jas priemone, palikite priemonę ant paviršiaus 1-2h, prižiūrint, kad priemonė patekusi ant pačios vonios paviršiaus būtų karts nuo karto prasausinama. Po 1-2 valandų nupilkite kuo karštesniu vandeniu ir dar kartą gausiai užpurkškite priemonės. Pašveiskite naudojant šepetėlį arba kempinės aštriąja puse.

Galerija prieš/po

Atsiliepimai

5/510 atsiliepimų
Rašyti atsiliepimą

Pateikite atsiliepimą šiai prekei

Įvertinti
Ačiū, Jūsų atsiliepimas išsiųstas