+370 692 22 223Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 45 € | Pristatome prekes į užsienį
Pelėsio valiklis - Mould Cleaner 0.5 l
Pelėsio valiklis - Mould Cleaner 0.5 l
7 atsiliepimai

Pelėsio valiklis - Mould Cleaner 0.5 l

Pelėsio valiklis - Mould Cleaner 0.5 lPrekės kodas: PEL-05

14,00 €Kiekis
Į krepšelį

Aprašymas

Pelėsio valiklis - Mould Cleaner

SAVYBĖS. Pelėsio valiklis. Ypatingai stipraus poveikio putojantis valiklis pelėsiui šalinti. A1 (HACCP)* sertifikatą turintis produktas, kurį galima naudoti ir maisto pramonėje. Unikali produkto sudėties formulė leidžia lengvai pašalinti net įsisenėjusius nešvarumus. Nepalieka dryžių. Netinka minkštų metalų, tokių kaip aliuminis, paviršių valymui.

TAIKYMAS. Tinkamas naudoti ant įvairių paviršių: plytelių, lubų, sienų, palangių ir kt.

NAUDOJIMO TAISYKLĖS. Galima naudoti neskiestą. Esant nedidelei nešvarumų koncentracijai, galima skiesti 2%-5% (santykiu 1:50-1:20). Valant paviršius reikia naudoti pakankamai skysčio, kad valymo metu būtų užtikrinta pakankama paviršiaus drėgmė. Minimalus apdirbimo laikas - 5 min. Valomą paviršių padenkite priemone ir palikite keletui minučių, po to nuskalaukite švariu vandeniu arba nuvalykite švaria šluoste.

ATSARGUMO PRIEMONĖS. Laikyti sandariai uždarytoje originalioje talpoje sausose vėdinamose patalpose. Nelaikyti kartu su degiomis medžiagomis, priemonėmis. Nepažeisti pakuotės. Laikyti ne žemesnėje nei -15°C temperatūroje ir ne aukštesnėje nei +15°C temperatūroje bei atokiai nuo šilumos šaltinių, saulės spindulių. Patekus į akis, kruopščiai išplauti vandeniu, saugoti nuo vaikų.

SVARBU:

Prieš valant pelėsį, ypač vonios kambaryje, turėkite omenyje, kad jeigu pelėsis yra įsigėręs į silikoną ar net po juo, išvalyti su valymo priemonėmis nepavyks. Tokiu atveju reikia išimti silikoną, išvalyti ir persilikonuoti iš naujo. Jeigu pelėsis nėra įsigėręs giliai į silikoną, o susikaupęs tik ant paviršiaus - išvalyti galima. 

Išbandykite: nuliekite pelėsio pažeistas vietas kuo karštesniu vandeniu ir gausiai apipurkškite jas priemone, palikite priemonę ant paviršiaus 1-2h, prižiūrint, kad priemonė patekusi ant pačios vonios paviršiaus būtų karts nuo karto prasausinama. Po 1-2 valandų nupilkite kuo karštesniu vandeniu ir dar kartą gausiai užpurkškite priemonės. Pašveiskite naudojant aštresnį šepetėlį, panašų į https://www.pro7.lt/svaros-prekes/762-siauras-kietas-sepetys-haug-zalias-22-cm ar bent jau kempinės aštriąja puse.

Naudojamas Pelėsio valymui
Padengimo paviršiai Plytelės, lubos, sienos, palangės ir kt.
Įrankiai Šepetėlis, kempinė, šluostė
Skiedimas Galima naudoti neskiestą. Esant nedidelei nešvarumų koncentracijai, galima skiesti 2%-5% (santykiu 1:50-1:20).
Išeiga Skiriasi priklausomai nuo paviršiaus ur užterštumo
pH 14
Aplinka ir saugumas Natūraliai su oru bei vandeniu suyranti priemonė - neteršia aplinkos. Sudėtyje esančios organinius nešvarumus aktyviai skaidančios medžiagos gali dirginti odą, būtinas apsauginių pirštinių dėvėjimas.

Galerija prieš/po

Atsiliepimai

5/57 atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą

Pateikite atsiliepimą šiai prekei

Įvertinti
Ačiū, Jūsų atsiliepimas išsiųstas