+370 692 22 223Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 45 € | Pristatome prekes į užsienį
Pradinis Švaros prekės, valikliaiNamų kvapai, oro gaivikliaiNamų kvapai su lazdelėmisOFFICINA DELLE ESSENZE namų kvapų papildymas „Uva fragola“ 500 ml
OFFICINA DELLE ESSENZE namų kvapų papildymas „Uva fragola“ 500 ml

OFFICINA DELLE ESSENZE namų kvapų papildymas „Uva fragola“ 500 ml

Uva Fragola namų kvapas puikiai tinka norintiems ore išlaikyti kerintį, saldų, bet nevarginantį aromatą. Kvapnus braškių, mėlynių ir raudonųjų vynuogių mišinys pasklinda kaip guodžiantis apkabinimas. Prekės kodas: R500-29

51,00 €Šiuo metu neturime

Informuoti kai prekė bus prekyboje

Išsaugoti

Aprašymas

Namų kvapų „Uva Fragola“ papildymas

Ieškote saldaus ir intensyvaus aromato? „Uva Fragola“ - pasiruošusiems į saldžių aromatų kupiną kelionę vynuogių laukais.

Saldus ir sultingas vynuogių kvapas pripildo orą vaisių esencija, kurioje susilieja braškių ir mėlynių kvapų natos. Uva Fragola terminas reiškiantis mėlynes ir vynuoges, sufleruoja visą saldžių kvepalų delikatesą su originaliais gurmaniškais niuansais. Natūralus namų kvapai palaipsniui į orą išskiria saldžias ir intensyvias vaisių natas.

Uva Fragola namų kvapas puikiai tinka norintiems ore išlaikyti kerintį, saldų, bet nevarginantį aromatą. Kvapnus braškių, mėlynių ir raudonųjų vynuogių mišinys pasklinda kaip guodžiantis apkabinimas. 

Kvapų šeima Vaisiniai, gurmaniški
Kvapų natos

Mėlynės, raudonosios vynuogės, braškės

Kvapo charakteris Intensyvus, saldus

Talpa: 500 ml

Prie papildymo pridedamos naujos lazdelės.OFFICINA DELLE ESSENZE namų kvapų papildymas „Uva fragola“ 500 ml

OFFICINA DELLE ESSENZE difuzoriai pamažu ir tolygiai užpildo namų erdves unikaliais aromatais bei suteikia interjerui prabangos ir elegancijos. Stiklinio buteliuko švelnūs linkiai atkartoja klasikinės romėnų arkos formą, kuri mena Italijai būdingą architektūrą ir simbolizuoja senovės Romos pergales. Kvapai išgaruoja medinėmis lazdelėmis per 1 metus, 2 ar 4 mėnesius, priklausomai nuo difuzoriaus talpos ir aplinkos veiksnių.

OFFICINA DELLE ESSENZE aromatai veda į pačią Italijos širdį, Romą, kurioje dar 1950m. Lembo šeimai priklausančioje kvepalų parduotuvėje prasidėjo Maurizio Lembo svajonė. 2001m. jis įkūrė OFFICINA DELLE ESSENZE prekinį ženklą, kuris, vedinas didelės aistros autentiškam itališkam stiliui ir kokybei, iki šios dienos išlieka meistriškumo ir prabangos simboliu. Kruopščiai atrinktos buteliukų dizaino detalės ir nuolatos tobulinama kvapų puokštės sudėtis įsilieja į namų erdves kaip interjerą papildanti ir pojūčius žadinanti detalė.

Atsiliepimai

Šiuo metu atsiliepimų apie šią prekę nėra, būkite pirmas!

Rašyti atsiliepimą

Pateikite atsiliepimą šiai prekei

Įvertinti
Ačiū, Jūsų atsiliepimas išsiųstas