+370 692 22 223Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 45 € | Pristatome prekes į užsienį

Langų valymo priemonės

Prekių kategorijoje: 14
Rodyti prekių:
Rūšiuoti pagal:

Ar ieškote būdo, kaip prižiūrėti savo namų langus taip, kad jie visada blizgėtų švara? „Langų valymo priemonės“ iš Pro7.lt – tai raktas į nepriekaištingą švarą Jūsų namuose. Mūsų platus produktų asortimentas padės rasti idealų langų valymo sprendimą.

Nors kokybiškos priemonės dažnai kainuoja daugiau, ilgainiui jos gali pasiteisinti dėl savo efektyvumo ir mažesnio kiekio, reikalingo norint pasiekti norimą rezultatą. Be to, investicija į aplinkai draugiškas priemones taip pat yra investicija į sveikesnę aplinką ir mūsų ateities kartų gerovę.

Pro7 rekomenduojamos langų valymo priemonės

Mūsų asortimentas apima profesionalius langų valymo valiklius, įrankius, šluostes, ir kitas priemones, bei puikius rinkinius, kurie tikrai pravers atliekant įprastinę langų priežiūrą ar sezoninį langų valymą. 

Langų valymui mes rekomenduojame rinktis AMERICOL GLASS & MIRROR, GLASS & MIRROR CLEANER arba AMERICOL CITRO CLEANER valymo skystį. Kurią valymo priemonę pasirinkti, priklauso nuo to, kokiu metodu valysite langus. Jeigu langus mėgstate valyti naudojant popierinius rankšluosčius arba šluostes, tuomet rekomenduojame rinktis purškiamas langų valymo priemones. Jeigu langus planuojate valyti su profesionaliais langų valymo įrankiais, tokiais kaip, šluostės su specialiais laikikliais ar langų sausintuvais, efektyviau ir taupiau apsisuksite su koncentruotomis valymo priemonėmis, kurias galima skiesti. Langus pradėkite valyti nuo išorinės pusės, kuri dažniausiai yra labiau užteršta.  

Jeigu ieškote viskas viename rinkinio, siūlome rinktis mūsų specialiai jums sukurtus langų valymo priemonių rinkinius, tokius kaip: TOP, SUPER, STANDART, PRO ir PRO EXTRA, sudarytus iš skirtingų priemonių, reikalingų bet kokių langų valymui.

Mūsų priemones galima įsigyti mūsų svetainėje arba mūsų mažmeninės prekybos vietose. Jeigu reikia papildomos informacijos ar ekspertų rekomendacijų, nedvejodami susisiekite su mūsų komanda el. paštu arba telefonu

 

Langų Valymo Patarimai ir Gudrybės

Norint pasiekti geriausių rezultatų, svarbu žinoti kelis pagrindinius langų valymo patarimus bei gudrybes

  • Visų pirma, reikėtų vengti valymo tiesioginių saulės spindulių metu, tai sukelia labai greitą priemonės džiūvimą ir palieka dėmes ant stiklo.

  • Kita iš dažniausiai pasitaikančių klaidų – tai per didelis valymo priemonės kiekis. Tai ne tik nereikalingai švaisto produktą, bet ir gali palikti likučius ant stiklo, kurie vėliau bus sunkiau pašalinami. 

  • Taip pat svarbu nepamiršti reguliariai keisti valymo įrankius, pavyzdžiui, mikropluošto šluostes ar langų sausintuvus, , kad išvengtumėte subraižymo ir efektyviai pašalintumėte nešvarumus.

  • Siekiant išlaikyti langų valymo priemonių efektyvumą, svarbu jas laikyti tinkamose sąlygose. Priemones laikykite vėsioje, sausoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, o šaltuoju metu nelaikyti priemonių ten, kur jos galėtų užšalti. Tinkamomis sąlygomis laikomos PRO7 valymo priemonės - galiojimo laiko neturi, tad jeigu priemonė nebuvo nei užšaldyta, nei perkaitinta, ją efektyviai naudoti galėsite itin ilgą laiką. 

Pro7 profesionalai pataria naudoti kelių etapų valymo metodą: pradėti nuo stambesnio nešvarumo pašalinimo su sausa šluoste, tada pereiti prie šlapio valymo su pasirinkta langų valymo priemone, ir galiausiai – džiovinti langą, naudojant švarią, sausą šluostę arba popierinį rankšluostį.