+370 692 22 223Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 45 € | Pristatome prekes į užsienį

Valymo priemonės

Profesionalios valymo priemonės internetu. Nuo universalių valiklių iki specializuotų priemonių kiekvienam namų kampeliui.

Prekių kategorijoje: 123
Rodyti prekių:
Rūšiuoti pagal:

Buitinė chemija ir profesionalios valymo priemonės: kalkių, rūdžių valikliai, riebalų šalinimo priemonės, vonios kambario, virtuvės valikliai, universalios valymo priemonės, langų valymo priemonės, grindų valikliai, vamzdžių atkimšimo priemonės, dėmių valikliai, baldų valymo priemonės ir kiti produktai, kuriuos rasite mūsų e-parduotuvėje. Naudodami šiuos produktus galėsite džiaugtis švaria ir gaivia namų aplinka. Platus profesionalių valymo priemonių asortimentas, tinkamas naudojimui namuose, padės greitai, lengvai ir efektyviai įveikti net ir sunkiausiai įveikiamus nešvarumus. Mūsų valymo produktai leis greitai ir lengvai susidoroti su bet kokiais valymo iššūkiais be didesnių rūpesčių. PRO7 - tikras malonumas valyti!

Profesionalios valymo priemonės: Ar tikrai tinka efektyviam valymui?

Valymo priemonių efektyvumas priklauso nuo keturių veiksnių: produkto poveikio trukmės, temperatūros ir mechaninio poveikio. Norint pasiekti optimalių rezultatų, šie keturi veiksniai turi papildyti vienas kitą valymo procese, o ne būti naudojami atskirai. Pavyzdžiui, šiltas vanduo, dažnu atveju, padidina valymo priemonės efektyvumą. Valomo paviršiaus tipas taip pat turi įtakos valiklio efektyvumui. Norint efektyviai valyti skirtingus paviršius, reikia skirtingų tipų valiklių.

Aklai pasikliauti reklaminiais pažadais gali būti žalinga, nes daugiau nebūtinai yra geriau. Šiuolaikinės profesionalios valymo priemonės dažniausiai yra koncentratai, todėl jas galima naudoti taupiau, o papildomos medžiagos gali sustiprinti plovimo efektą, apsaugodamos valomą paviršių nuo veikliųjų medžiagų poveikio. Todėl profesionalios valymo priemonės yra tikrai geras ir tinkamas pasirinkimas efektyviam valymui, tačiau svarbu atsiminti, kad jų naudojimas turėtų būti atsakingas ir atsižvelgiant į pateiktus gamintojo nurodymus. Prieš naudojant valymo priemones, verta perskaityti etiketėje pateiktas naudojimo instrukcijas ne tik dėl saugumo, bet ir dėl ženkliai taupesnio bei efektyvesnio priemonės naudojimo. Įvertinę tinkamą produkto kiekį ir kaip jį naudoti, galite gauti geriausius valymo rezultatus, tuo pat metu tausojant aplinką ir savo piniginę.

Efektyvios valymo priemonės namams

Efektyvių valymo priemonių pasirinkimas namams - itin platus, nuo universalių valiklių, kuriuos galima naudoti daugumai namų paviršių, įskaitant stalviršius, spinteles, minkštus baldus, sienas, iki specializuotų valiklių, tokių kaip vonios valikliai, skirti kalkių ar rūdžių valymui vonios kambariuose, virtuvės valikliai, kurie veiksmingai pašalina riebalus nuo kaitlentės, orkaitės ir kitų paviršių. Taip pat grindų valymo priemonės, pritaikant skirtingoms grindų dangoms, nuo medinių parketų iki keraminių plytelių, padės užtikrinti jų ilgaamžiškumą bei blizgesį.

Specializuotos valymo priemonės, tokios kaip vamzdžių atkimšimo skysčiai ir dėmių valikliai, taip pat yra būtinos kiekviename namų ūkyje, nes jos padeda spręsti specifines problemas, pavyzdžiui, užsikimšusius vamzdžius ar sunkiai pašalinamas dėmes ant kilimų ir baldų. 

Valymo priemonės internetu 

Išsirinkti tinkamas buitines valymo priemones gali būti sudėtinga, atsižvelgiant į daugybę šiandieninėje rinkoje siūlomų variantų. Renkantis namų valymo priemones internetu, svarbu žinoti, kam ta priemonė skirta ir kaip priemonė bus naudojama.

Sunku išsirinkti? Konsultuojame tiek priemonių pasirinkimo, tiek jų naudojimo klausimas visose fizinėse parduotuvėse, telefonu bei socialiniuose tinkluose.

Pro7 tiekia tik aukštos kokybės produktus, kad Jūsų namų ir darbo vietos švara būtų užtikrinta. Mūsų asortimente rasite viską, ko reikia efektyviam ir patogiam valymui. Rinkites Pro7 valymo priemones ir kitas švaros prekes internetu.

Pro7  – Jūsų patogumui ir aplinkos švarai!

Dažniausiai užduodami klausimai apie valymo priemonių asortimentą

Ar Pro7.lt valymo priemonės tinka profesionaliam naudojimui?

Taip, mes siūlome produktus, kurie yra tinkami tiek namams, tiek profesionaliam naudojimui. Mūsų asortimente rasite aukštos kokybės valymo priemones, atitinkančias tiek namų ūkių, tiek verslo poreikius.

Ar yra specialių valymo priemonių viešbučiams?

Taip, Pro7.lt siūlo platų valymo priemonių asortimentą viešbučiams, kurios užtikrina aukštą higienos lygį ir švarą visose viešbučio patalpose.

Ar Pro7.lt siūlo ekologiškas valymo priemones?

Taip, mūsų asortimente rasite ir ekologiškas valymo priemones, kurios yra draugiškos aplinkai ir saugios naudoti.

Ar yra specialių valiklių odai ir tekstilei?

Taip, mūsų asortimente yra produktų, skirtų odos ir tekstilės priežiūrai, kurie padeda išvalyti ir atgaivinti šiuos paviršius, nekenkdami jų struktūrai.

Ar Pro7.lt siūlo pelėsio naikinimo priemones?

Taip, mes turime veiksmingas pelėsio naikinimo priemones, kurios yra skirtos pelėsiui ir grybeliui pašalinti iš įvairių paviršių, užtikrinant švarią ir sveiką aplinką.