+370 692 22 223Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 45 € | Pristatome prekes į užsienį
Rankų valymo pasta - SANDEXON ULTRA 10 l

Rankų valymo pasta - SANDEXON ULTRA 10 l

Pritaikymas: stipraus, pramoninio purvo šalinimas nuo rankų odos.Prekės kodas: 3014

41,40 €Kiekis
Į krepšelį

Aprašymas

Rankų valymo kremas - SANDEXON ULTRA 10 l

Be smėlio, medžio ir silikono, labai koncentruotas ir odai nekenksmingas rankų plovimo kremas lajaus-kokosų aliejaus-alkoholio sulfato pagrindu, turintis daugiau nei 90% biologiškai skaidžių medžiagų su specialia odą apsaugančia medžiaga.

Pritaikymas: stipraus, pramoninio purvo šalinimas nuo rankų odos.

Tinka naudojimui su šiuo dozatoriumi: https://www.pro7.lt/svaros-prekes/1159-ranku-pastos-dozatorius-2500-ml

Savybės: Sandexon Ultra Handwaschecreme skirtas labai nešvarių rankų plovimui ir priežiūrai. Sudėtyje yra lanolino kaip priežiūros priemonės ir natūralių abrazyvų, kurie nekenkia odai ir aplinkai. Nedirgina odos. koncentrato pH vertė 6,5 (be smėlio) Naudojimas: Sandexon Ultra Handwaschecreme naudojama pramoninėse įmonėse, spaustuvėse, lakuojant, transporto priemonių mechanikams, autoservisų darbuotojams, šaltkalviams, sodininkystės ir žemės ūkio ūkiuose, statybos darbams ir kt. Pakanka apie 2g priemonės labai nešvarioms rankoms plauti. Paskirtis: Sandexon Ultra Handwaschecreme švelniai pašalina stipriausius rankų nešvarumus. Pašalina nešvarumus nuo spaudos dažų, suodžių, dervų, šviežių lakų, silikonų, variklinių alyvų, tepalų, rūdžių ir kt. Nedirgina odos, pašalina į odos poras prasiskverbusius nešvarumus. Po prausimosi oda tampa maloni, švelni ir kvapni. Neužkemša kanalizacijos.

Charakteristika: Tiršta konsistencija su citrinos kvapu
Sudėtis: Anijoninės ir nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, odos apsauga, kvapiosios medžiagos, konservantai, poliuretano granulės, vanduo
Plaunanti veiklioji medžiaga: ~ 21 %
ph: ~ 6,5
Tankis: ~ 0,85 g/ml
Naudojimo sritis: labai nešvarių rankų valymas pramoninėse patalpose ir komercinė zona
Naudojimas:

Įtrinkite į rankas maždaug 2 g (lazdyno riešuto dydžio) su trupučiu vandens, kol visi nešvarumai ištirps. Nuplaukite švariu vandeniu ir gerai nusausinkite rankas.

 

Talpa: 10 l kibiras

Atsiliepimai

Šiuo metu atsiliepimų apie šią prekę nėra, būkite pirmas!

Rašyti atsiliepimą

Pateikite atsiliepimą šiai prekei

Įvertinti
Ačiū, Jūsų atsiliepimas išsiųstas