8 692 22 223Tilžės g. 38, KlaipėdaŽirmūnų g. 68, VilniusNemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 45 € | Pristatome prekes į užsienį
Automobilio salono priežiūros rinkinys tamsiai mėlynoje dėžutėje
1 atsiliepimas

Automobilio salono priežiūros rinkinys tamsiai mėlynoje dėžutėje

Automobilio salono priežiūros rinkinys tamsiai mėlynoje dėžutėjePrekės kodas: ASPR7

30,00 €Šiuo metu neturime

Aprašymas

Automobilio salono priežiūros rinkinys

Rinkinys supakuotas mėlynoje, magnetinėje dėžutėje, tinkančioje ne tik savo naudojimui, bet ir dovanai.

Rinkinį sudaro  6 produktai, kurie padės pasirūpinti automobilio interjeru.

Valiklis skirtas vioms automobilio interjero detalėms valyti: plastikui, gumai, odai, gobelenui. Valo efektyviai nepažeisdamas jokių paviršių.

Valiklis skirtas veidrodžiams, langams, prietaisų skydeliui valyti ir blizginti. Greitai nugaruoja, nepalieka ruožų, saugo nuo rasojimo bei dulkių kaupimosi ant paviršių.

Valiklis skirtas odinio automobilio salono bei kitų odinių gaminių, tokių kaip batai, rankinės, švarkai, krepšiai priežiūrai. Maitina odą ir saugo ją nuo trūkinėjimo, impregnuoja ir apsaugo nuo nešvarumų įsigėrimo.

Automobilio kvapas stilingoje pakuotėje. Šviežių vynuogių, augančių tradiciniuose graikų vynuogynuose, aromatų mišinys. Pašalina įvairius nepageidaujamus kvapus bei palieka gaivų aromatą. Nepalieka dėmių ant kilimų, audinių, tekstilės. Skirtas naudoti automobilyje arba gyvenamosiose patalpose.

Mikropluošto šluostė iš itin aukštos kokybės audinio, kuris užtikrins efektyvų paviršių valymą. Pašalina net sunkiausiai valomus nešvarumus ir atitinka aukščiausius valymo bei higienos standartus. Puikiai tinka ne tik valymui, bet ir paviršių padengimui maitinančiais pieneliais ar impregnantais. 

 

NAUDOJIMAS:

Purkškite tiesiai ant paviršiaus ar mikropluošto šluostės ir valykite. Priemonė saugi visų tipų paviršiams.

Užpurkškite priemonės ant valomo paviršiaus ir nuvalykite sausa ir švaria mikropluošto šluoste. Jeigu paviršius itin nešvarus, procesą pakartokitę dar kartą.

Prieš naudojimą suplakti. Išbandyti mažai matomoje vietoje, naudoti neskiestą. Užpilti ant mikropluošto šluostės ir įtrinti į odą. Impregnuojant pirmą kartą gali reikėti pakartoti procesą tol, kol oda prisisotins ir susidarys apsauginis sluoksnis. Blizgėjimo intensyvumas priklauso nuo priemonės „įtrinimo-užpoliravimo" Tinka eko odai. Netinkamas verstai odai. Prieš naudojimą įsitikinkite, kad paviršius, kurį norite impregnuoti yra švarus. Jeigu ne, pirmiausiai nuvalykite jį su Super Cleaner.

Purkškite tiesiai į orą, audinį ar kilimėlius.

Atsiliepimai

5/51 atsiliepimas
Rašyti atsiliepimą

Pateikite atsiliepimą šiai prekei

Įvertinti
Ačiū, Jūsų atsiliepimas išsiųstas