8 692 22 223Tilžės g. 38, KlaipėdaŽirmūnų g. 68, VilniusNemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 45 € | Pristatome prekes į užsienį
Automobilio salono priežiūros rinkinys juodoje dėžutėje
Automobilio salono priežiūros rinkinys juodoje dėžutėje
1 atsiliepimas

Automobilio salono priežiūros rinkinys juodoje dėžutėje

Automobilio salono priežiūros rinkinys juodoje dėžutėjePrekės kodas: ASPR6

30,00 €Kiekis
Į krepšelį

Aprašymas

Automobilio salono priežiūros rinkinys

Rinkinys supakuotas juodoje, magnetinėje dėžutėje, tinkančioje ne tik savo naudojimui, bet ir dovanai.

Rinkinį sudaro  6 produktai, kurie padės pasirūpinti automobilio interjeru.

Valiklis skirtas vioms automobilio interjero detalėms valyti: plastikui, gumai, odai, gobelenui. Valo efektyviai nepažeisdamas jokių paviršių.

Valiklis skirtas veidrodžiams, langams, prietaisų skydeliui valyti ir blizginti. Greitai nugaruoja, nepalieka ruožų, saugo nuo rasojimo bei dulkių kaupimosi ant paviršių.

Valiklis skirtas odinio automobilio salono bei kitų odinių gaminių, tokių kaip batai, rankinės, švarkai, krepšiai priežiūrai. Maitina odą ir saugo ją nuo trūkinėjimo, impregnuoja ir apsaugo nuo nešvarumų įsigėrimo.

Automobilio kvapas stilingoje pakuotėje. Šviežių vynuogių, augančių tradiciniuose graikų vynuogynuose, aromatų mišinys. Pašalina įvairius nepageidaujamus kvapus bei palieka gaivų aromatą. Nepalieka dėmių ant kilimų, audinių, tekstilės. Skirtas naudoti automobilyje arba gyvenamosiose patalpose.

Pirštinė skirta patogiam įvairių paviršių valymui. Tinka sausam, drėgnam ir šlapiam valymui. Pirštinė pagaminta iš 100% mikropluošto, kuris nešvarumus pritraukia itin lengvai ir greitai. Daugiasluoksnis mikropluoštas absorbuoja ir didesnius nešvarumų bei drėgmėms kiekius.

Mikropluošto kempinė iš itin aukštos kokybės audinio, kuris užtikrins efektyvų paviršių valymą. Pašalina net sunkiausiai valomus nešvarumus ir atitinka aukščiausius valymo bei higienos standartus. Puikiai tinka ne tik valymui, bet ir paviršių padengimui maitinančiais pieneliais ar impregnantais. 

 

NAUDOJIMAS:

Purkškite tiesiai ant paviršiaus, mikropluošto pirštinės DUOTEX Premium ar mikropluošto šluostės DUOTEX ir valykite. Priemonė saugi visų tipų paviršiams.

Užpurkškite priemonės ant valomo paviršiaus ir nuvalykite sausa ir švaria mikropluošto pirštinės DUOTEX Premium. Jeigu paviršius itin nešvarus, procesą pakartokitę dar kartą.

Prieš naudojimą suplakti. Išbandyti mažai matomoje vietoje, naudoti neskiestą. Užpilti ant mikropluošto šluostės DUOTEX ir įtrinti į odą. Impregnuojant pirmą kartą gali reikėti pakartoti procesą tol, kol oda prisisotins ir susidarys apsauginis sluoksnis. Blizgėjimo intensyvumas priklauso nuo priemonės „įtrinimo-užpoliravimo" Tinka eko odai. Netinkamas verstai odai. Prieš naudojimą įsitikinkite, kad paviršius, kurį norite impregnuoti yra švarus. Jeigu ne, pirmiausiai nuvalykite jį su Super Cleaner.

Vieną mikropluošto šluostės DUOTEX pusę naudokite valymui, kitą - impregnavimui.

Purkškite tiesiai į orą, audinį ar kilimėlius.

 

Atsiliepimai

5/51 atsiliepimas
Rašyti atsiliepimą

Pateikite atsiliepimą šiai prekei

Įvertinti
Ačiū, Jūsų atsiliepimas išsiųstas