+370 692 22 223Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 45 € | Pristatome prekes į užsienį
Išmanusis vazonas MINI CUBI Taupe
Išmanusis vazonas MINI CUBI TaupeIšmanusis vazonas MINI CUBI TaupeIšmanusis vazonas MINI CUBI TaupeIšmanusis vazonas MINI CUBI TaupeIšmanusis vazonas MINI CUBI TaupeIšmanusis vazonas MINI CUBI Taupe

Išmanusis vazonas MINI CUBI Taupe

Išmanusis vazonas MINI CUBI TaupePrekės kodas: 18119

12,99 €Kiekis
Į krepšelį

Aprašymas

Išmanusis vazonas MINI CUBI Toupe

LECHUZA - tai Vokietijoje gaminami itin aukštos kokybės plastiko vazonai. Komplektacijoje yra specialus vidinis vazonas su integruota automatine laistymo sistema, kuri aprūpins augalus reikiamu vandens bei trąšų kiekiu iki 12 savaičių (priklausomai nuo augalo dydžio). Jums tereiks įpilti vandens į laistymo sistemą ir be rūpesčių galėsite džiaugtis nuostabiais, žaliuojančiais bei žydinčiais augalais! Nereikės baimintis ir dėl augalų perlaistymo, nes vidiniame vazone esantis drenažas sugers vandens perteklių ir atiduos jį šaknims tuomet, kai to labiausiai reikės. Vazonai pagaminti iš itin tvirto plastiko, kuris atsparus smūgiams, UV spinduliams bei temperatūrų pokyčiams, todėl idealiai tinka Lietuvos klimato sąlygoms.

Atsparumas. LECHUZA vazonai atsparūs UV spinduliams, temperatūrų pokyčiams bei smūgiams. Vazonų spalva neblunka ir juos galima palikti lauke net ir esant labai žemai temperatūrai.

Laistymo etapas. Pasodinę savo augalą į LECHUZA vazoną, laistykite jį apie 12 savaičių įprastai – iš viršaus. Norėdami pamatyti, ar augalo šaknys jau pasiekė drėgną sritį, pripildykite visą vandens talpyklą. Jei per kitas tris dienas vandens lygio rodiklis nukrenta, vadinasi, jūsų augalas jau gali pats apsirūpinti vandeniu. Jei taip nėra, pasirinktą augalą reikia laistyti kiek ilgiau (pvz., augalą, kurio šaknys iš pradžių yra labai mažos ir pan.). Po laistymo etapo jūsų augalas galės pats pasiekti vandenį iš talpyklos. Visai kaip gamtoje.

Vazonų komplektaciją sudaro:

Spalva: rusvas

TVARUMAS. Visiškai perdirbami vazonai. Vazonų įdėklai iš 100% perdirbamos medžiagos. Gamyboje pakartotinai naudojami plastiko likučiai. Gamyboje naudojama 70% vandens iš cisternų.

Atsiliepimai

Šiuo metu atsiliepimų apie šią prekę nėra, būkite pirmas!

Rašyti atsiliepimą

Pateikite atsiliepimą šiai prekei

Įvertinti
Ačiū, Jūsų atsiliepimas išsiųstas