+370 692 22 223Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 45 € | Pristatome prekes į užsienį
Išmanusis vazonas OJO žalias
Išmanusis vazonas OJO žaliasIšmanusis vazonas OJO žaliasIšmanusis vazonas OJO žaliasIšmanusis vazonas OJO žaliasIšmanusis vazonas OJO žaliasIšmanusis vazonas OJO žaliasIšmanusis vazonas OJO žaliasIšmanusis vazonas OJO žaliasIšmanusis vazonas OJO žalias

Išmanusis vazonas OJO žalias

Išmanusis vazonas OJO žaliasPrekės kodas: 19042

29,99 €Kiekis
Į krepšelį

Aprašymas

Išmanusis vazonas OJO mėlynas

„Geobra Brandstätter“ prekių ženklai „LECHUZA“ ir „PLAYMOBIL“ puikiai dera tarpusavyje. Žaismingai ir originaliai supažindindamas vaikus su augalų priežiūros pasauliu, išmanusis vazonas OJO yra pirmasis sodinukas, pagamintas naudojant „PLAYMOBIL“ dizainą. Derinant abiejų prekės ženklų stipriąsias puses, šiame naujame vazonėlyje yra LECHUZA drėkinimo sistema, skirta palengvinti pradedančiųjų sodininkų rūpesčius. Augalų priežiūra dabar yra vaikiškas žaidimas!

OJO primena ikonišką „PLAYMOBIL“ figūros galvą, kuri pradžiugins klasikinių žaislų gerbėjus. Augalų auginimas ir rūpinimasis jais gali būti įdomus, o šie unikalūs jūsų augalų draugai turi savo spalvotas šukuosenas ir suteikia galimybę vaikams žaismingai patirti augalų pasaulį. Išmaniosios LECHUZA drėkinimo sistemos dėka vaikai gali išmokti rūpintis savo augalais. Kiekvienas mažas augalų mylėtojas tikrai ras savo tobulą OJO! Sodinukus galima pritaikyti pasirenkant iš 6 skirtingų plaukų spalvų. Puiki dovanų idėja naujos kartos sodininkams!

Dagties tipo strypelio drėkinimo sistemos dėka į šį sodinuką mažus augalus galima įdėti į vazoną tiesiog kartu su vazonėliu, kuriame jis buvo auginamas, taip išvengiant sudėtingų persodinimų! Įkištas į auginimo vazonėlio dugną, dagties tipo strypelis tolygiai tiekia drėgmę šaknims. Didelės, apvalios OJO akys primena „PLAYMOBIL“ žaislams būdingą išvaizdą. Jos parodo, kiek vandens liko rezervuare ir leidžia vaikams išmokti sekti jų augalų drėgmės lygį. Jei interaktyvios akys yra mėlynos, tai rodo, kad vandens rezervuaras yra pilnas.

Į komplektą įeina vazonas, specialios vandens lygį rodančios akys ir strypelio drėkinimo sistema.

Visi LECHUZA vazonai turi išorinį vazoną ir laistymo sistemą, kuri užtikrina geresnį augalo augimą.

Vazono svoris: ~ 750 g.

Atsiliepimai

Šiuo metu atsiliepimų apie šią prekę nėra, būkite pirmas!

Rašyti atsiliepimą

Pateikite atsiliepimą šiai prekei

Įvertinti
Ačiū, Jūsų atsiliepimas išsiųstas