+370 692 22 223Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 45 € | Pristatome prekes į užsienį
Pradinis Pramoninės švaros prekėsValymo priemonės pramoneiAmericol ANTOL 75 - pramoninė, riebalų šalinimo priemonė 10 l, koncentratas
Americol ANTOL 75 - pramoninė, riebalų šalinimo priemonė 10 l, koncentratas

Americol ANTOL 75 - pramoninė, riebalų šalinimo priemonė 10 l, koncentratas

Riebalų šalinimo priemonė, Idealiai tinka automobilių deparafinavimui, riebalų šalinimui iš įrenginių, variklių, detalių ir elektronikos komponentų.Prekės kodas: 92010

57,25 €Šiuo metu neturime

Informuoti kai prekė bus prekyboje

Išsaugoti

Aprašymas

Americol ANTOL 75 - pramoninė, riebalų šalinimo priemonė 10 l, koncentratas

SAVYBĖS:

Idealiai tinka automobilių deparafinavimui, riebalų šalinimui iš įrenginių, variklių, detalių ir elektronikos komponentų. Lengvai šalina konservantus (parafiną), riebalus, tepalus ir kėbulo apnašas. Absorbuoja apie 5 kartus didesnį teršalų kiekį (naftos ir riebalų), nei pats užima. Pliūpsnio temperatūra > 75°C. Nepalieka nuosėdų ant paviršiaus. 

NAUDOJIMAS:

Rankiniam plovimui rekomenduojama naudoti neskiestą. Valomą paviršių padengti priemone ir palikti keletui minučių įsigerti ir nugaruoti, tuomet nuvalyti paviršių šluoste ar šepečiu arba nuskalauti švariu vandeniu. 

Plaunant aukšto slėgio valymo įrenginiais ir purškiant, rekomenduojama skiesti 1%-2% (santykiu 1:100-1:50). Rekomenduojama temperatūra 70°C. Valomą paviršių tolygiai padengti priemone ir palikti keletui minučių. Nuskalauti švariu vandeniu.

Atsiliepimai

Šiuo metu atsiliepimų apie šią prekę nėra, būkite pirmas!

Rašyti atsiliepimą

Pateikite atsiliepimą šiai prekei

Įvertinti
Ačiū, Jūsų atsiliepimas išsiųstas