+370 692 22 223Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 45 € | Pristatome prekes į užsienį
Rinkinys TOP MIDI
2 atsiliepimai

Rinkinys TOP MIDI

Reguodami į klientų poreikį, sukūrėme dar vieną savo produktų rinkinį, subalansuotą savo ištikimiausiems klientams.Prekės kodas: topmidi

99,35 €Kiekis
Į krepšelį

Aprašymas

Švaros prekių rinkinys TOP MIDI

1. Unitazo valiklis - AMERICOL TOILET CLEANING GEL 0,75 l (koncentratas) - Stipraus poveikio valomoji priemonė sunkiai nuvalomoms, sukalkėjusioms nuosėdoms pašalinti.

2. Vonios ir tualeto kambario valiklis - AMERICOL SANITARY CLEANER 1 l (koncentratas) - Stiprus koncentratas, malonus ir gaivus kvapas.

3. Kalkių ir rūdžių valiklis - AMERICOL AMECID 1 l (koncentratas) - Skystas rūgštinis valiklis ir nukalkintojas, skirtas šalinti įvairias oksidacijas (aliuminio, geležies) ir kalcio nuosėdas. 

4. Grindų valiklis AMERICOL FLOOR CLEANER 1 l - Unikalios sudėties grindų ploviklis lengvai pašalina riebalus, suodžius, anglį ir kitus sunkiai įveikiamus nešvarumus. 

5. Stiklo ir veidrodžių valiklis AMERICOL GLASS & MIRROR CLEANER 0,75 l koncentratas - Lengvai nuvalo pirštų antspaudus ir nuosėdas. Nepalieka riebių pėdsakų ar nuosėdų ant nuvalytų paviršių. 

6. Orkaičių, grilių, gartraukio grotelių valymo putos - AMERICOL OVEN & GRILL FOAM CLEANER 0,75 l (koncentratas) - Lengvai pašalina pridegusius riebalus, baltymus ir cukrų. Profesionalus valiklis, skirtas naudoti orkaitėms, keptuvams, kaitinamiesiems žiedams, gartraukio grotelėms, židinio stiklui, lauko kepsninėms.

7. Rankšluostinis popierius Karen 147m, celiuliozė, 2 sluoksniai - Puikiai sugeria skysčius. Nepalieka plaušo.

Atsiliepimai

5/52 atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą

Pateikite atsiliepimą šiai prekei

Įvertinti
Ačiū, Jūsų atsiliepimas išsiųstas