Prekė įdėta į krepšelį

Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį.

saugaus pirkimo garantijos
Mes Facebook'eRašyti žinutę per SKYPEKontaktai8 633 55 233

Pearl Advanced Ultra Nano ploviklis

7,20 €8,00 €Švariai ir lengvai nuvalo (nuplauna) automobilio paviršių, atnaujina jo spalvą, suteikia veidrodinio blizgesio efektą bei padengia apsauginiu nano dalelių sluoksniu, kuris apsaugo nuo ultravioletinių spindulių poveikio (dažų blukimo), atstumia vandenį ir neleidžia prilipti purvui. Prekės kodas: 109pDėti į krepšelį

Prekės aprašymas

Pearl Advanced Ultra Nano ploviklis

Švariai ir lengvai nuvalo (nuplauna) automobilio paviršių, atnaujina jo spalvą, suteikia veidrodinio blizgesio efektą bei padengia apsauginiu nano dalelių sluoksniu, kuris apsaugo nuo ultravioletinių spindulių poveikio (dažų blukimo), atstumia vandenį ir neleidžia prilipti purvui. Ši priemonė leidžia jums bet kur ir bet kada nusiplauti ir nusipoliruoti automobilį nenaudojant vandens. Vieno priemonės buteliuko užteks 3-5 plovimams.

Priemonė pagaminta vandens pagrindu pagal aplinkai nekenksmingą formulę su aukštos kokybės natūraliais vaškais, įskaitant pasaulyje tvirčiausią karnaubo apsauginį vašką. Panaudoti specialūs aktyvūs ir didelio našumo ingredientai, kurie leidžią nuplauti, nupoliruoti ir apsaugoti kietus paviršius (laką, stiklą, stiklo pluoštą, plastiką ir chromą) ir blizgaus vaško pagalba suteikti jiems ilgalaikį spindesį. Sudėtyje nėra naftos tirpiklių, nėra pavojingų medžiagų, įvardytų ES reglamentuose, nėra lakiųjų organinių junginių, nėra stiprių šarmų ir silikatų, nėra dažiklių ar dezodorantų, kurie gali sukelti alerginių reakcijų, nėra aerozolių ir degiųjų medžiagų. 

Automobilio išorei nuplauti ir nupoliruoti prireiks 2-3 mikropluošto šluosčių, priklausomai nuo automobilio dydžio ir purvinumo. Dėmesio: naudojant kito gamintojo mikropluošto šluostes, automobilis gali būti nuplautas ne taip kokybiškai.

Naudojimo instrukcija : http://ploviklis.lt/kaip-plauti

Pearl® Advanced Ultra Nano, 500 ml

Panašūs produktai

Pearl universalus ploviklis 5,50 €6,24 € Pearl universalus ploviklis Dėti į krepšelį
Pearl Profesionalus ploviklis 7,00 €7,80 € Pearl Profesionalus ploviklis Dėti į krepšelį
Pearl Stiklo ploviklis 6,00 €7,39 € Pearl Stiklo ploviklis Dėti į krepšelį
Pearl Pro mikropluošto šluostė 2,70 €3,49 € Pearl Pro mikropluošto šluostė Dėti į krepšelį
Prekių krepšelis
Prekių krepšelis tuščias. Suradę reikiamą prekę spauskite "Dėti į krepšelį".
Partneriai Žinių radijasASDONAŠvaros spektrasCharlie
UAB "Švaros spektras" Žirmūnų g. 68, Vilnius. Valymo paslaugos Viluje