Uždaryti langą

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį.

saugaus pirkimo garantijos Skambinti
Mes Facebook'eRašyti žinutę per SKYPEKontaktai8 692 22 223
Produktų kategorijos
Prekių krepšelis
Prekių krepšelis tuščias. Suradę reikiamą prekę spauskite "Dėti į krepšelį".

Super! Tiek priemonės, tiek aptarnavimas. Labai džiaugiuosi atradusi šias priemones, tikrai ne kartą dar naudosimės. Dėkoju už greitą bei kokybišką pristatymą. ????????

- Sandra

Skaityti daugiau

AMERICOL Sunkvežimių ir priekabų valiklis - Truckwash HD (1L). Koncentratas

8,80 €Labai koncentruota aukščiausios kokybės mikroorganizmų skaidoma valymo priemonė. Prekės kodas: 857-001Dėti į krepšelį

Prekės aprašymas

TRUCKWASH HD  Taikymas:   Truckwash HD yra specialiai sukurtas pašalinti nešvarumų sluoksnį, susidarantį ant transporto priemonių,naudojant aukšto slėgio įrangą su putų pistoletu ar automobilių plovyklose. Ypač tinkamas pašalinti patvariausius transporto priemonių nešvarumus (tinka tarptautinių pervežimų sunkvežimiams).Rekomenduojama nenaudoti ryškioje saulės šviesoje.   Naudojimosi taisyklės:   Sunkvežimių valymas - priklausomai nuo užteršimo stiprumo rekomenduojamas skiedimas nuo 1:50 iki 1:33 valant šepečiais ir nuo 1:33 iki 1:20 valant su aukšto slėgio įranga, be kontakto. Išpurkškite ir palikite kelioms minutėms. Nuskalaukite švariu vandeniu (rekomenduojama vidutiniu/aukštu slėgiu). Šilto vandens naudojimas pagerins valančias savybes.   Išankstinis valymas- rekomenduojamas skiedimas nuo minimalaus 1:33 iki maksimalaus 1:10. Valykite ratus, stogą, bamperius ir veidrodėlius šepečiu, kempine ar purškimo įranga. Palikite kelioms minutėms. Po to plaukite transporto priemonę transporto valymui skirta valymo priemone.   Aplinka ir saugumas:   Truckwash HD yra skaidomas mikroorganizmų (28 dienų uždaro butelio bandymas CO2 > 60%; 28 dienų; OECD 301B). Rekomenduojama neužšaldyti.   Produkto savybės: Skaidomas mikroorganizmų Nepažeidžia aliuminio, stiklo pluošto, sintetinių bei dažytų paviršių ir gumos   Galima valyti rankomis, tačiau taip pat ir su aukšto slėgio valymo įranga (Rekomenduojama su putų pistoletu) Užtikrina labai stabilų ir aktyvų putų sluoksnį.
Prekių krepšelis
Prekių krepšelis tuščias. Suradę reikiamą prekę spauskite "Dėti į krepšelį".

Sveiki,na niekada gyvenime netikėjau tokiom reklamos,bet keli žmonės pabandė šias priemones ir pamačiau,kad tiktai jos geros,tai ir aš užsisakiau pabandyti ar čia tikrai jau toks stebuklas, ir ką jūs manot??! Nu nerealiai geri valikliai,pirkau kalkėms ir orkaitėms valyt nu žinokit kažkas tokio :) laaaaabai rekomenduoju,tik neskieskit vandeniu,nes greitesnis ir geresnis efektas kaip jis koncentrate! Nerealiai atrastos namų šveitino priemonės. REKOMENDUOJU 10000%:))) ačiū Jums ,kad jūs esate :))

- Silvija

Skaityti daugiau
Naujienlaiškiai

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite geriausius mūsų pasiūlymus!

Prenumeruoti
Partneriai Vip ZoneUAB „Skulas“Švaros spektrasVasaris
UAB "Profesionalus septynetas" Žirmūnų g. 68, Vilnius. Valymo paslaugos Vilniuje