+370 692 22 223Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 45 € | Pristatome prekes į užsienį
Pradinis Švaros prekės, valikliaiValymo priemonėsVonios, tualeto valikliaiKalkių ir rūdžių valiklis - PRO7 AMECID 750 ml (koncentratas)
Kalkių ir rūdžių valiklis - PRO7 AMECID 750 ml (koncentratas)
Kalkių ir rūdžių valiklis - PRO7 AMECID 750 ml (koncentratas)
13 atsiliepimų

Kalkių ir rūdžių valiklis - PRO7 AMECID 750 ml (koncentratas)

Skystas rūgštinis valiklis ir nukalkintojas, skirtas šalinti įvairias oksidacijas (aliuminio, geležies) ir kalcio nuosėdas.Prekės kodas: 918-0008-003

22,00 €Kiekis
Į krepšelį

Aprašymas

Kalkių ir rūdžių valiklis - PRO7 AMECID 750 ml (koncentratas)

Kalkių ir rūdžių valiklis - PRO7 AMECID 750 ml (koncentratas)

Tinka:

- Voniai.

- Praustuvui.

- Čiaupams.

- Langų valymui.

- Dušo kabinų valymui.

- Dušo galvutės nukalkinimui.

SAVYBĖS. Amecid yra labai koncentruotas ir efektyvus rūgštinis valiklis, kurio pagrindinė sudedamoji dalis - fosforo rūgštis. Amecid - biologiškai skaidi valymo priemonė. REKOMENDUOJAMA. Prieš valant paviršius pirmą kartą, priemonę išbandyti mažai matomoje paviršiaus vietoje prieš tai valomą paviršių nuskalavus vandeniu.

TAIKYMAS. Amecid yra ypač tinkamas oksidų (aliuminio ir geležies) bei kalkių pašalinimui. Idealiai tinka valyti plyteles ir aliuminį ten, kur jo anodinis sluoksnis yra lengvai pažeistas. Saugu naudoti ant plieno, aliuminio, cinkuotų paviršių  ir chromo. Valykite: dušo kabinas, plyteles, jų tarpus, čiaupus, dušo galvutes, praustuvus,  ratlankius.

NAUDOJIMO TAISYKLĖS. Priklausomai nuo užterštumo, Amecid gali būti skiedžiamas 2%-4% (santykiu 1:50-1:25). Norint maksimalaus priemonės efektyvumo, Amecid gali būti naudojamas ir neskiedžiant. Valykite kempine, šluoste ar aukšto slėgio įranga, priemonę tolygiai paskirstant po visą valomą paviršių. Esant dideliam užterštumui priemonę ant valomo paviršiaus galite palikti keletą minučių. Nuskalaukite švariu vandeniu. Naudojant šiltą vandenį valymo efektyvumas padidėja. Priemonei patekus ant paviršiaus, kurio valyti nenorite, nedelsiant ją pašalinkite.

ATSARGUMO PRIEMONĖS. Jei valiklį naudojate pirmą kartą, geriausių rezultatų pasieksite vykdydami valomų paviršių gamintojų nurodytas valymo instrukcijas. Dėl galimos Amecid reakcijos su prieš tai naudota priemonę, rekomenduojama pirmiausia pabandyti pavalyti mažai matomą paviršiaus vietą. Amecid valiklio pH yra rūgštinis, todėl jo negalima naudoti ant porėtų paviršių (marmuro, natūralaus akmens), sidabro, aukso, emaliuotų, dažytų ir lakuotų paviršių, elektrinių prietaisų, matinių arba smėliu dekoruotų stiklų. Jei nežinote, kokia tai medžiaga, kreipkitės į jos gamintoją.

Naudojamas Kalkės, rūdys, mineralinės apnašos
Padengimo paviršiai Vonia, praustuvas, chromuoti čiaupai, langai, veidrodžiai, dušo kabinos stiklas, dušo galvutės, plytelės, plytelių tarpai.
Įrankiai Šepetėlis, kempinė, šluostė
Skiedimas Nebūtinas. Esant nedideliam užterštumui galima skiesti 2%-4% (santykiu 1:50-1:25)
Išeiga Skiriasi priklausomai nuo paviršiaus ur užterštumo
pH 2
Aplinka ir saugumas Natūraliai su oru bei vandeniu suyranti priemonė - neteršia aplinkos. Dėl sudėtyje esančios fosforo rūgšties, kuri gali dirginti odą, būtinas apsauginių pirštinių dėvėjimas. Prieš valant rekomenduojama šlapinti paviršių vandeniu ir atlikti paviršiaus suderinamumo testą mažiau matomoje vietoje.

Galerija prieš/po

Atsiliepimai

5/513 atsiliepimų
Rašyti atsiliepimą

Pateikite atsiliepimą šiai prekei

Įvertinti
Ačiū, Jūsų atsiliepimas išsiųstas