+370 692 22 223Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 45 € | Pristatome prekes į užsienį
Automobilio priežiūros rinkinys dėžutėje TURBO2
1 atsiliepimas

Automobilio priežiūros rinkinys dėžutėje TURBO2

Automobilio priežiūros rinkinys dėžutėje TURBO2Prekės kodas: AUTURBO2

40,50 €Kiekis
Į krepšelį

Aprašymas

Automobilio priežiūros rinkinys dėžutėje TURBO2

Rinkinys supakuotas magnetinėje dėžutėje (dėžutės spalva gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje), tinkančioje ne tik savo naudojimui, bet ir dovanai.

Rinkinį sudaro  4 produktai, kurie padės pasirūpinti automobilio interjeru.

Valiklis skirtas vioms automobilio interjero detalėms valyti: plastikui, gumai, odai, gobelenui. Valo efektyviai nepažeisdamas jokių paviršių.

 

Labai koncentruotas ir efektyvus rūgštinis ratlankių valiklis. Efektyviai valo ypač purviną ratlankių metalą. Lengvai pašalina rūdis, stabdžių kaladėlių atplaišas, asfalto purvą ir kitas nuosėdas nuo ratų.

Automobilio kvapas stilingoje pakuotėje. Išskirtinis aromatas, kuriame dominuoja bergamotės ir persiko kvapų natos, persipynusios su aviečių, gervuogių ir jazminų aromatu. Kvapų kompoziciją užpildo sandalmedis ir muskusas. Pašalina įvairius nepageidaujamus kvapus bei palieka gaivų aromatą. Nepalieka dėmių ant kilimų, audinių, tekstilės. Skirtas naudoti automobilyje arba gyvenamosiose patalpose.

Aukščiausios kokybės šluostė, kurios technoligiją sudaro valymo, sugeriamieji ir poliravimo pluoštai, skirti visapusiškai automobilio priežiūrai. Jų pagalba išvalysite kėbulą ir saloną. Švelniai poliruoja, nebraižo paviršių ir nepalieka plaušo. 

- Patvari, padidinto atsparumo. Dažnai naudojamos šluostės tarnavimo laikas 2 metai.

- Švelniai poliruoja

- Nebraižo paviršių

- Nepalieka plaušo

- Sugeria didelį kiekį drėgmės

NAUDOJIMAS:

Purkškite tiesiai ant paviršiaus ar mikropluošto šluostės ir valykite. Priemonė saugi visų tipų paviršiams.

 

Stipriai purvinus ratus rekomenduojama plauti neskiestu valikliu. Tinkamas rankiniam valymui arba valymui užpurškiant. Valomą paviršių padengti šepetėliu arba kempine ir palikti keletui minučių. Nuskalauti švariu vandeniu.

Ratus galima išpurkšti valikliu prieš įvažiuojant į plovyklą.

Valant rankiniu būdu dėvėkite apsaugines pirštines.

Purkškite tiesiai į orą, audinį ar kilimėlius.

Automobilinė šluostė padeda greitai ir efektyviai nuplauti dulkes, nešvarumus, sugerti vandens perteklių nuo bet kokio paviršiaus. Tinka chromuotų elementų poliravimui be įbrėžimų, kokybiškam automobilio kėbulo plovimui ir džiovinimui.

Spalva: šluostės spalva gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje. Galimos spalvos: mėlyna, geltona, raudona. Pageidaujamą spalvą galite nurodyti komentaruose, esant galimybei atsižvelgsime.

Atsiliepimai

5/51 atsiliepimas
Rašyti atsiliepimą

Pateikite atsiliepimą šiai prekei

Įvertinti
Ačiū, Jūsų atsiliepimas išsiųstas