+370 692 22 223Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 45 € | Pristatome prekes į užsienį

Vonios, tualeto valikliai

Prekių kategorijoje: 21
Rodyti prekių:
Rūšiuoti pagal:

Norintiems visapusiškai mėgautis švara ir gaiva savo vonios kambaryje, PRO7 siūlo išskirtinius vonios ir tualeto valiklius. Dėl savo nepaprastos formulės šie gaminiai be vargo pašalina net ir sunkiai nuvalomus nešvarumus, tokius kaip: kalkių nuosėdas, muilo likučius, pelėsį bei efektyviai naikina bakterijas ir kitus mikroorganizmus. Nepamirškite, švarus vonios kambarys yra namų vizitinė kortelė, todėl rinkitės kokybiškus valiklius ir mėgaukitės švaros magija bei komfortu kasdien. PRO7 - tikras malonumas valyti.

Vonios ir tualetų valikliai: PRO7 asortimentas

PRO7 siūlo platų valymo priemonių, skirtų vonios kambariui, asortimentą. Kiekvienas valiklis turi unikalią sudėtį ir naudojimo būdą, todėl galite rasti tobulą produktą bet kokiam nešvarumui. 

Mūsų vonios kambario valikliai yra skirti įvairiems paviršiams valyti. Jie efektyviai pašalina kalkių nuosėdas, rūdis, pelėsį, šampūno ar muilo likučius. Turime ir dušo stiklų ar veidrodžių valiklius. Nustačius, kokius paviršius ir kokius nešvarumus reikia valyti, nesunkiai išsirinksite tinkamiausią valiklį.

Tualetų valikliai yra specialiai sukurti kovoti su bakterijomis ir kitais mikroorganizmais, besikaupiančias ant tualeto paviršių. Šie valikliai ne tik pašalina nešvarumus, bet ir dezinfekuoja paviršius, užtikrindami maksimalią higieną. Tualetuose dažnai atsiranda kalkių nuosėdų ir rūdžių, dėl ypač kieto vandens. Tačiau mūsų tualetų valikliai  gali veiksmingai pašalinti šias problemas ir išlaikyti jūsų tualetą blizgantį ir švarų.

PRO7 taip pat siūlo pelėsių naikinimo ir blogų kvapų naikinimo priemonę, kuri puikiai absorbuoja ir pašalina nemalonius kvapus tualetuose.

 

Pagrindinės Savybės ir Privalumai

  • Efektyvus valymas: PRO7 valikliai efektyviai pašalina nešvarumus, kalkes ir bakterijas, palikdami vonios ir tualeto paviršius švarius ir blizgančius.

  • Gaivus aromatas: Mėgaukitės gaiviu kvapu, kuris ilgai išlieka po valymo, suteikiant vonios kambariui ar tualetui malonų aromatą.

  • Saugūs naudoti: Valikliai yra draugiški aplinkai, todėl tinkami naudoti kiekvieną dieną be žalingų veiksnių.

  • Greitas veikimas: Efektyvi formulė leidžia greitai ir lengvai pasiekti norimų rezultatų be papildomų pastangų.

  • Tvarumas: Priemonės lengvai suyra su oru ir vandeniu.