+370 692 22 223Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 45 € | Pristatome prekes į užsienį

Virtuvės, paviršių valikliai

Prekių kategorijoje: 30
Rodyti prekių:
Rūšiuoti pagal:

PRO7 virtuvės paviršių valikliai yra puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris nori švarios ir kvepiančios virtuvės. Sukurti naudojant aukščiausios kokybės standartus, šie valikliai pašalina net įsisenėjusias ar sunkiai valomas dėmes bei riebalus, palikdami nepriekaištingą švarą.

Mes suprantame jūsų poreikius, todėl rekomenduojame: prieš perkant atkreipkite dėmesį į gaminio instrukcijas – kiekvienas valiklis skirtas skirtingų tipų nešvarumams pašalinti. Jei tinkamą virtuvės valiklį atrasti sunku - PRO7 profesionalai pasirengę suteikti jums visą reikalingą informaciją ir padėti išsirinkti jums tinkamiausią valiklį. Naudodamiesi mūsų internetine parduotuve galite greitai ir paprastai užsisakyti tai, ko jums reikia, taupydami savo brangų laiką.

Virtuvės valikliai internetu - puiki kaina ir greitas pristatymas

Ar pavargote nuo riebalų pertekliaus ir neveiksmingų valymo priemonių? PRO7 virtuvės valikliai yra tai, ko jums reikia. Tai ne tik veiksmingos priemonės, bet ir kasdieniai jūsų palydovai, galintys be vargo atkurti jūsų virtuvės spindesį. Specializuoti virtuvės valikliai padeda išlaikyti švarą, todėl galėsite mėgautis kiekviena akimirka nesijaudindami dėl nešvarumų.

Kodėl verta rinktis PRO7 virtuvės, paviršių valiklius?

  • Greitas pristatymas: Užsisakykite šiandien ir užsakymą gaukite per kelias darbo dienas jums patogiu būdu. Užtikriname, kad valymo priemonės atvyktų saugiai ir laiku.

  • Platus asortimentas: Nuo riebalų šalinimo iki kalkių valymo, mūsų asortimente rasite viską. Produktai sukurti remiantis naujausiomis technologijomis ir atitinka aukščiausius kokybės standartus. Tai reiškia, kad kiekvienas produktas yra išbandytas ir patikrintas, siekiant užtikrinti geriausią veiksmingumą.

  • Virtuvės valikliai internetu už prieinamą kainą: PRO7 siūlo konkurencingą kainą. Mūsų valikliai  yra veiksmingi, taupantys ne tik laiką, bet ir išlaidas. Daugelis valiklių yra koncentruoti, tad skiesdami su vandeniu išgausite didesnį kiekį, o produktų veiksmingumas nenukentės. Be to, siūlydami didesnį kiekį už patrauklesnę kainą, galėsite ilgiau mėgautis švaros jausmu.

  • Talpa: Prieinamos įvairių dydžių ir patogios naudoti pakuotės ar dozatoriai.

  • Naudojimas: Tinka įvairiems virtuvės paviršiams, įskaitant nerūdijančio plieno paviršius ir keramines plyteles.

  • Tvarumas: priemonės lengvai suyra su oru ir vandeniu.

Dažniausiai užduodami klausimai apie virtuvės valiklius

Kaip naudoti virtuvės valiklį?

Valiklį purkšti tiesiai ant nešvaraus paviršiaus, palaukti kelias minutes, tada nuvalyti drėgna šluoste.

Ar valikliai saugūs naudoti, jei namuose yra vaikų ar augintinių?

Taip, mūsų valikliai yra be pavojingų cheminių medžiagų ir saugūs naudoti namuose.

Kiek laiko išlieka valiklio poveikis?

Valymo efektas išlieka iki 24 valandų, užtikrindamas ilgalaikę švarą.