+370 692 22 223Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 45 € | Pristatome prekes į užsienį

Kvapų naikinimo priemonės

Bene plačiausias kvapų naikinimo priemonių pasirinkimas internete! Greitas pristatymas ir tikrai veikiančios priemonės.

Prekių kategorijoje: 12
Rodyti prekių:
Rūšiuoti pagal:

Pro7 kvapų naikinimo priemonių asortimentas, sukurtas tiems, kurie vertina namų švarą ir gaivą, mes siūlome produktus, kurie efektyviai pašalina nemalonius kvapus, ne tik maskuodami, bet ir naikindami jų šaltinį. Mūsų priemonės veikia akimirksniu, suteikdamos Jūsų namams šviežumo pojūtį. Nesvarbu, ar kovojate su augintinių kvapais, virtuvės aromatais ar rūkymo pasekmėmis, mūsų produktų asortimentas atitiks kiekvieno poreikius. Apsaugokite savo namų atmosferą su mūsų kvapų naikinimo priemonėmis – pirkite dabar ir mėgaukitės gaiviu oru kiekvieną dieną.

Pagrindiniai kvapų šaltiniai namuose

Pagrindiniai kvapų šaltiniai namuose – tai kasdieniai iššūkiai, su kuriais susiduria kiekvienas namų šeimininkas. Dažniausiai kvapų kilmės taškai yra virtuvėje, kur maisto gaminimo procesas palieka ilgalaikius aromatus ir gyvūnų laikymo vietos, kur augintinių kvapai gali įsigerti į baldus, bei kilimus. Taip pat, rūkymo zonose kvapai ne tik įsigeria, bet ir ilgainiui tampa erzinančiais. Drėgmės sukeltas pelėsis taip pat yra vienas iš pagrindinių nemalonių kvapų šaltinių namuose, kurie ne tik trukdo kasdieniame gyvenime, bet ir gali sukelti sveikatos problemų. 

Kaip neutralizuoti kvapus?

Kvapų neutralizavimas namuose reikalauja tikslingo ir apgalvoto požiūrio. Pirmiausia, svarbu nustatyti kvapo šaltinį ir, jei įmanoma, jį pašalinti. Tada, naudojant kvapų neutralizavimo priemones, galima visiškai pašalinti likusius nemalonius kvapus. 

Rekomenduodami mūsų produktus, galime pateikti šiuos sprendimus Jūsų namų kvapų problemoms spręsti:

  • Kvapų neutralizatorius "Freshtek ONE SHOT" yra dvigubo veikimo produktas, kuris ne tik veikia kaip oro gaiviklis, bet ir efektyviai neutralizuoja nemalonius kvapus. Šis inovatyvus sprendimas užtikrina, kad Jūsų namai visada kvepėtų šviežiai, pašalindamas kvapus tiesiogiai jų šaltinyje, pavyzdžiui, tabako dūmus, gyvūnų kvapus ar virtuvės aromatus.
  • Kvapnios “Freshtek” granulės dulkių siurbliui. Švelnus levandų arba vanilės kvapas, kuris išsisklaido dulkių siurbimo metu, suteikia namams papildomo jaukumo ir švaros pojūtį, leisdamas mėgautis šviežia ir gaivia aplinka.
  • Kvapų naikinimo priemonė "AMERICOL AIR FRESHENER" yra specialiai sukurtas produktas, skirtas neutralizuoti itin stiprius ir nepageidaujamus kvapus, pavyzdžiui, tabako, šlapimo, gyvūnų, žuvies, šiukšlių, prakaito bei kitus nemalonius kvapus. Ši priemonė efektyviai naikina kvapus, todėl yra idealus pasirinkimas naudoti tiek namuose, tiek komercinėse patalpose. Priemonė nepalieka dėmių, tad ją galima purkšti tiesiai ant audinio, perplauti nebūtina.

Ar kvapų naikinimo priemonės saugios naudoti namuose su vaikais ir gyvūnėliais? 

Pro7 kvapų naikinimo priemonės yra sukurtos atsižvelgiant į saugumą, priemonės yra nekenksmingos žmonėms, gyvūnams ir aplinkai. Tačiau visada rekomenduojama atidžiai perskaityti etiketę ir, jei reikia, pasitarti su mūsų konsultantu.

Mūsų kvapų naikinimo priemonės yra sukurtos taip, kad atitiktų įvairius poreikius ir situacijas, suteikiant efektyvius sprendimus kiekvienam namų kampeliui. Naršykite mūsų katalogą dabar ir atraskite idealų produktą, kuris padės Jūsų namams išlaikyti švarą ir gaivumą.